Suzuki стала корпоративним партнером програми HAKUTO‐R, започаткованої компанією ispace

Suzuki стала корпоративним партнером HAKUTO-R, багатонаціональної програми дослідження Місяця! Щоб зменшити вартість запуску космічного апарату HAKUTO-R, він повинен бути невеликим за розміром і легковагим, і ми зробимо свій внесок у виробництво компактних і легких, але разом з тим безпечних і надійних транспортних засобів. Відправляймося на Місяць! 🌙

Suzuki – як ключовий компонент цього партнерства – зробить свій внесок у структурний аналіз, який автовиробник використовує при тестуванні своїх автомобілів, для розробки апарата для посадки на Місяць HAKUTO-R, включаючи його посадкове шасі, а саме систему амортизації його опор, та інших основних частин конструкції.

Щоб зменшити вартість запуску космічного апарата HAKUTO-R, він повинен бути компактним і легким. Однак зменшення розмірів і ваги потребує кілька заходів для збереження достатньої міцності конструкції. З огляду на спеціалізацію Suzuki у виробництві компактних і легких, але водночас безпечних і надійних транспортних засобів, автовиробник має належні знання і досвід для розробки апарата для посадки на Місяць HAKUTO-R.

Для розробки опор посадочного модуля для забезпечення його успішної посадки необхідно перед місією проаналізувати всі сценарії такої посадки, щоб гарантувати, що апарат витримає удар. Suzuki відіграватиме ключову роль у розробці конструкції опор космічного модуля, забезпечуючи аналіз моделювання посадки та тестування.

Сприяючи в розробці конструкції космічного апарата HAKUTO-R, Suzuki зробить свій внесок в економіку Місяця відповідно до концепції ispace щодо поширення економіки Землі на Місяць і, в підсумку, в розширення присутності людини в космосі.

Більш детальніше читайте далі ↓, або завантажте прес-реліз в форматі pdf

Тошіхіро Сузукі (Toshihiro Suzuki), представницький директор і президент Suzuki Motor Corporation, заявив: «Нам надзвичайно приємно підтримати HAKUTO-R, перезавантаження HAKUTO, адже вони прагнуть здійснити свою мрію – дістатися Місяця. Оскільки основна цінність Suzuki полягає в тому, щоб сприяти процвітанню суспільства шляхом створення компактних автомобілів, ми продовжимо наше партнерство з HAKUTO-R, яке розпочалося в 2016 році, і підтримаємо ідею освоєння Місяця людським суспільством.»

Такеші Хакамада (Takeshi Hakamada), засновник і генеральний директор ispace: «Ми раді, що Suzuki знову приєднається до нас як корпоративний партнер. Оскільки зниження ваги є настійною необхідністю в дослідженні Місяця, досвід та ноу-хау Suzuki будуть життєво важливими як для здійснення нашої місії, так і для розвитку майбутньої космічної економіки.»

Раніше Suzuki була також корпоративним партнером HAKUTO, команди, якою керувала компанія ispace під час космічних перегонів Lunar XPRIZE, оголошених корпорацією Google, яка закликала команди, фінансовані з приватних джерел, першими висадити на Місяць роботизований космічний апарат, проїхати 500 метрів і передати візуальні дані на Землю. Suzuki також є інвестором серії А ispace.

Suzuki Motor Corporation

Suzuki Motor Corporation (Suzuki) – це бренд засобів пересування, які включають мотоцикли, автомобілі та продукцію для судноплавної галузі. Компанія має девіз «Розробляти продукцію найвищої якості, орієнтуючись на клієнта», відображений у першому пункті її основних цілей і завдань, і натхненно працює над тим, щоб задовольняти потреби повсякденного життя людей у всьому світі й перевершувати їхні очікування. Заснована як Suzuki Loom Works у 1909 році, Suzuki вийшла на ринок транспортних засобів, випустивши в 1952 році мотовелосипед Power Free, оснащений 2-тактним двигуном об’ємом 36 куб. см., а після випуску свого першого автомобіля Suzulight у 1955 році Suzuki захопилася виробництвом компактних, малолітражних та екологічно чистих автомобілів, таких як Alto, WagonR та Swift.

ispace, inc.

ispace, inc. (ispace) – приватна компанія з дослідження Місяця, амбіційною ціллю якої є розширення присутності людини в космосі. Компанія налічує 100 співробітників з 13 різних країн, працює в Японії (головний офіс), США та Європі й підписала угоди про партнерство з Японською агенцією аерокосмічних досліджень (JAXA) та урядом Люксембурга. Компанія ispace залучила майже 95 мільйонів доларів США у фінансування серії А – найбільше за всю історію Японії та більше, ніж будь-яка інша космічна компанія в історії. ispace також керувала командою HAKUTO, однією з 5-ти фіналістів конкурсу Google Lunar XPRIZE.

HAKUTOR

HAKUTO-R – перша в світі комерційна програма дослідження Місяця. Вона включає в себе перші дві космічні місії ispace: місія 1 – м’яка посадка на Місяць у 2021 році і місія 2 – посадка на Місяць і вивід на місячну поверхню місяцехода для її дослідження в 2023 році. В обох місіях посадковий модуль іspace доставить на Місяць ракета Falcon 9 компанії SpaceX, узявши його на борт як попутне корисне навантаження. Програма призначена для того, щоб закласти основу для створення високочастотної, дешевої транспортної платформи на Місяці.