Про компанію Suzuki-Marine

Підрозділ компанії SUZUKI MOTOR CO. — SUZUKI MARINE, який випускає човнові підвісні мотори, займає особливе місце. Це єдиний з виробників підвісних моторів, який протягом усієї своєї історії існування закінчує кожен фінансовий рік з прибутком.

У розробників човнових моторів SUZUKI дуже тонке чуття на потреби ринку. Завдяки цьому в модельному ряду SUZUKI співіснують як дуже надійні, можна сказати класичні, легкі і недорогі двотактні моделі, так і суперсучасні чотиритактні моделі, у яких втілено безліч блискучих технічних рішень і які випереджають конкурентів на кілька років за сукупністю параметрів, головні з яких – надійність, продуктивність і співвідношення ваги мотора до потужності.

Завдяки високій репутації на ринку, у SUZUKI немає необхідності гнатися за збільшенням кількості випущених моторів і можна приділити пильну увагу якості складання й використовуваних матеріалів та комплектуючих. На заводах SUZUKI кожен новий підвісний човновий мотор запускається і тестується. Всі моделі моторів, як 2-тактних, так і 4-тактних, виробляються безпосередньо в Японії. Тільки мотори моделей DF2,5-DF30 збираються за допомогою викрутки з виготовлених у Японії готових вузлів і агрегатів на новітньому складальному заводі SUZUKI в Таїланді.

Практична безшумність роботи, надійний запуск і стійкий хід на малих обертах вирізняють вироби SUZUKI серед лав конкурентів. А якість і дизайн моторів – вище будь-якої похвали. Всі мотори SUZUKI задовольняють жорстким вимогам щодо якості вихлопних газів!

Всі мотори незрівнянно краще захищені від корозії ніж їхні аналоги інших виробників. Герметичний картер, що захищає від вологи і кислоти, дозволить власнику довгі роки насолоджуватися дивом техніки на ім’я SUZUKI.

Як компанія, що займається виробництвом моторизованої техніки, SUZUKI йшла до досконалості не один рік, і не залишила конкурентам шансів. Жодна інша компанія не досягла такого рівня технологій і не має такого досвіду в виробництві найлегших 4-тактних моторів для човнів і катерів, автомобілів і мотоциклів як компанія Suzuki.

Цей досвід був отриманий завдяки розвитку технологій 4-тактних двигунів. Поки інші компанії експериментували з 2-тактними технологіями, намагаючись домогтися відповідності вимогам до чистоти вихлопних газів, у Suzuki взялися за те, в чому вони досягли найвищої майстерності і, не озираючись назад, створили для Вас найкраще – надійні, потужні 4-тактні мотори, які задовольняють усі вимоги сьогоднішніх споживачів.

Як результат, ми маємо найповнішу лінійку 4-тактних моторів. Починаючи з мініатюрного 2,5-сильного переносного мотора до флагманського 4,4-літрового 350-сильного підвісного мотора V6. Suzuki пропонує своїм споживачам величезний вибір. Модельний ряд з понад двадцяти зразків і кожна модель – це симбіоз передових 4-тактних технологій.

У SUZUKI про себе говорять: «Ми можемо досягти вершини гори, але ми не припинимо своє сходження. Майбутнє обіцяє отримувати від Suzuki тільки найкращі продукти. Наприклад, ще більш потужний, тихий і економічний 4-тактний мотор, який буде відповідати всім вимогам споживачів, і зростаюча національна мережа дилерів, що забезпечує високоякісне обслуговування і підтримку своїх клієнтів – тільки цьому підтвердження».

На ринку України офіційний ексклюзивний дистриб’ютор – компанія LOGOS Marine представляє продукцію SUZUKI MARINE через широку мережу офіційних дилерів.

LOGOS-Marine logotype

Останні новини

Компанія Suzuki розробляє перший у світі пристрій для збору мікропластику
Suzuki стала корпоративним партнером програми HAKUTO‐R, започаткованої компанією ispace
Suzuki представляє нові підвісні мотори DF115BG та DF140BG