Новинка

DF350A

Geki

Geki: Parting Seas
(«Гекі: Підкорювач морів»)

Потужність, що здатна підкорювати сили природи і моря Відображує індивідуальність і багату спадщину компанії Suzuki Символ нашої пристрасті та відданості на шляху досягнення ідеалу інноваційного розвитку суднової індустрії

Система подвійних заслінок Suzuki

Модель DF350A оснащена двома заслінками на повітрозабірнику, що забезпечують надходження до мотора достатньої кількості повітря і при цьому відділяють воду, бризки та вологу, перешкоджаючи їх потраплянню під капот.

Утворюючи систему прямого повітрозабору, вони забезпечують досягнення максимально можливого ступеня стиску 12,0:1, що врешті-решт супроводжується значним підвищенням вихідної потужності мотора.

Система подвійного гребного гвинта Suzuki

Система подвійного гребного гвинта сприяє ефективному перетворенню 350 кінських сил вихідної потужності мотора у неперевершену рушійну тягу під водою. Додатковою перевагою є те, що гребні гвинти обертаються в протилежному напрямку, забезпечуючи досягнення надзвичайної стійкості.

До того ж, гребні гвинти протилежного обертання створюють дуже міцну зворотну тягу.

Дві паливні форсунки

Дві паливні форсунки дозволяють постачати у кожний циліндр рівно стільки палива, скільки необхідно в конкретний момент часу. Таким чином, вони сприяють підвищенню корисної потужності й покращенню паливної економічності.

Два водоприймача

Система охолодження мотора працює за рахунок надходження води через водоприймачі, розташовані в нижній частині агрегату. Застосування конфігурації з двома водоприймачами сприяє підсиленню потоку води, всмоктуваної в нижній частині, що значно підвищує ефективність охолодження. Розташування переднього водоприймача у передній частині корпусу редуктора забезпечує інтенсивніше надходження води, особливо на високих швидкостях. Другий водоприймач, також розташований в нижній частині, дозволяє моторам DF350A ефективно працювати навіть в умовах мілководдя.

Технології Suzuki

Утримуючи лідерство в галузі завдяки відзначеним нагородами технологічним і конструктивним рішенням, підвісні човнові мотори Suzuki мають характеристики і переваги, що дозволяють отримувати ще більше задоволення від ходіння на маломірних суднах

Найбільше передатне число в кожному з відповідних класів

Модель

DF70A
DF80A
DF90A
DF100B

DF100A
DF115A
DF140A

DF150A(P)
DF175A(P)
DF200A(P)

DF200
DF225
DF250

DF250AP
DF300AP

DF325A
DF350A

Передатне число 2.59:1 2.59:1 2.50:1 2.29:1 2.08:1 2.29:1